Vocal Reiki & Soul Wisdom – Sara Jane

Ik heb Sara Jane via LinkedIn leren kennen en we besloten al snel om een videogesprek te regelen. Ik kende Vocal Reiki nog niet, maar ik was meteen geïnteresseerd. Sara Jane vertelde me ook dat ze alle cd’s van Jill Mattson had en dat ik contact met haar moest opnemen. Net als Jill is ze een grijsharig ‘meisje van 9’: lief en heel ruimdenkend.

Sara Jane is de Meester van Stem & Vocal Reiki, iemand die vanuit een zeer wankele start en veel twijfels over zichzelf en haar capaciteiten is gegroeid tot iemand die gelooft en vertrouwt in zichzelf, in wat ze doet en wat ze biedt aan degenen die klaar zijn om hun verwondingen, pijn en angsten uit jeugdtrauma’s onder ogen te zien. Sara werkt vanuit haar hart, vanuit liefde, zorgzaamheid en steun.

In 2025 werkten we samen aan het boek (Ik ben niet) egoïstisch geworden – ik ben moeilijker te manipuleren.

Sommige verhalen wil je niet alleen lezen, maar ook graag beluisteren. Daarom is dit boek ook als luisterboek beschikbaar. Ideaal voor onderweg, tijdens een wandeling of gewoon wanneer je even rustig wilt luisteren.  Echte mensen, echte verhalen. Luister hoe de auteurs hun eigen verhalen voorlezen en vanuit hun hart en met de wijsheid die ze hebben opgedaan hun ervaringen delen. 27 mannen en vrouwen uit de hele wereld hebben de krachten gebundeld om jou, de lezer/luisteraar, te ondersteunen op je reis terug naar jezelf.

Maar misschien ben je iemand die liever een echt boek in handen heeft — met papier, een omslag en de mogelijkheid om op je gemak terug te bladeren.

Ook dat kan. Het boek is verkrijgbaar via Amazon US en Amazon UK

Welke vorm je ook kiest: ik hoop dat je ervan geniet en dat het verhaal je op een mooie manier weet te raken.

Vocal Reiki


Vocal Reiki is een combinatie van Reiki-energie en geluidsenergie in de vorm van ‘toning’ (het gebruik van de stem, zonder te zingen). Het is een krachtig hulpmiddel om genezing op fysiek en emotioneel niveau te ondersteunen. Het is ontwikkeld door Sara Jane, een gave die zij voelt dat zij heeft gekregen om met de wereld te delen.

Ontdek hoe geluid je heel kan maken en je in contact brengt met je innerlijke kind en je ware zelf. Sta open voor geluiden die je levenstrauma’s, pijn, angsten en onzekerheden helen. Betreed een wereld waarin je in vrede en liefde leeft met jezelf en alles om je heen, dankzij geluid.

Voel de kracht en energie van geluid terwijl het de deuren opent en je innerlijke kind bevrijdt. Leer hoe geluidsenergie werkt en ervaar een korte demonstratie in de onderstaande video.

Soul Wisdom

Sara heeft ontdekt dat ze spreekt en zingt in wat zij beschouwt als onze zieltalen. Op haar pagina ‘Zielswijsheid’ deelt ze gechannelde boodschappen, die ze in korte video’s voorleest of zingt, zodat je ernaar kunt luisteren. Hieronder vind je een korte introductievideo die Sara je aanraadt te bekijken voordat je de boodschapvideo’s
voor het eerst bekijkt.

Namasté

(Soul Message & Vocal Reiki) door Sara Jane & Yosiji

Nadat we elkaar via sociale media en videochats beter hadden leren kennen, hadden we meteen het gevoel dat we samen iets zouden gaan creëren. Nadat ik een aantal van haar YouTube-video’s had bekeken, besloot ik spontaan om met haar materiaal te experimenteren. Ik componeerde muziek voor een van haar Soul Messages en een Vocal Reiki-‘lied’. Daarna ging ik op zoek naar beelden.


Dit is ons eerste project. Sara Jane en ik hopen dat jullie ervan genieten.

Earth, Forks & Bowls

(Guided Sound Healing Meditation) door Sara Jane & Yosiji

Laat je leiden door de woorden van Sara Jane en stel je open voor de klanken van de Solfeggio-stemvorken en klankschalen, tegen de achtergrond van het geluid van Moeder Aarde.

De Sacred Solfeggio-stemvorken vormen een set vorken met de heilige frequenties die bekendstaan als het ‘Secret Solfeggio’. Deze oorspronkelijke geluidsfrequenties werden gebruikt in oude Gregoriaanse gezangen. Men geloofde dat de gezangen en hun bijzondere tonen enorme spirituele zegeningen brachten wanneer ze in harmonie werden gezongen tijdens religieuze missen.

Sara Jane levert ook bijdragen aan Gift of Healing TV. Dit platform brengt interviews met deskundigen en beoefenaars van over de hele wereld over helende praktijken en technieken, meditaties,zowel fysieke als cognitieve oefeningen en nog veel meer.

Ze heeft ook  de Facebook-groep Meditation not Medication opgericht als plek voor mensen die geïnteresseerd zijn in meditatie, bewustwording en een meer ontspannen en bewuste manier van leven.

De groep sluit mooi aan bij de spirituele en meditatieve muziek die ik samen met Sara Jane heb gemaakt. Voor mij gaat meditatie niet alleen over stilzitten, maar vooral over aandacht, bewustzijn en even loskomen van de drukte van alledag.

Wil je meer weten over haar werk en wat zij doet? Neem dan gerust een kijkje op haar website. Daar vind je meer informatie over haar achtergrond, haar werk en de verschillende projecten.

Ik heb als experiment wat van haar materiaal voor haar geredigeerd, en we zijn vastbesloten om in de toekomst iets samen te doen. We weten alleen nog niet precies wat. We wachten het wel af …